אודות

משרד הבוטיק של עו”ד אילן יעקובוביץ מעניק שירותים משפטיים בכל תחומי דיני המשפחה, תוך הקפדה על מתן מענה משפטי מקיף ומדויק המתאים ביותר לצרכים הייחודיים של כל לקוחה ולקוח, ובדגש על ליווי אישי צמוד וחם.

כמי שניהל במהלך שנות פעילותו הארוכות והענפות קרבות משפטיים רבים שהניבו תוצאות יוצאות דופן ללקוחותיו, עו”ד אילן יעקובוביץ מסתער על כל תיק כשהוא חדור רוח לחימה ומכוונות למטרה אחת ויחידה – ניצחון והשגת היעדים שהוצבו עם היציאה לדרך.

עו”ד יעקובוביץ מצויד בידע נרחב, ניסיון עתיר שנים ויכולות גבוהות בתחום הגישור, ניהול המשא ומתן ועריכת הסכמים שונים, מגוונים ומורכבים בתחום דיני המשפחה והירושה. כשהוא מלווה את לקוחותיו, הוא עושה שימוש נרחב במצוינותו המקצועית, היצירתיות ויכולת החשיבה מחוץ לקופסה. זאת, לצד רגישות ויחס אישי וקשוב, תוך תמיכה והעצמה של הלקוחות.

בכל תיק ותיק מפגין עו”ד אילן יעקובוביץ את יכולת הלחימה היעילה בהתדיינות בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, כשהוא נסמך על כלי העבודה המאפיינים אותו יותר מכל: אסטרטגיה מחושבת ויצירתית המותאמת למטרות הלקוח, תחכום ויכולת גבוהה המתבטאת בבניית האסטרטגיה המשפטית, בכישורי ניהול מו”מ, בניסוח כתבי הטענות ובייצוג והופעה בפני בית המשפט באופן שיניב את התוצאות הרצויות.

במנעד האיכויות הנרחב של אילן ניתן למצוא בצד אחד אדיבות רבה ונועם הליכות ובקצה השני לוחמנות קשוחה, נחושה וחסרת פשרות, הופעה אסרטיבית בבית המשפט וניסיון רב בניהול חקירות נגדיות מדויקות ואפקטיביות בשלב ההוכחות, ובניית טיעון משפטי מנצח בשלב הסיכומים.

הגמישות המחשבתית והיכולת הייחודית לנוע בקלילות על גבי רצף זה, משרתות את לקוחותיו באופן מיטבי, תוך התאמת הגישה והכלים המתאימים, בכל שלב ושלב בתהליך.

עקרונות היסוד של עו"ד אילן יעקובוביץ הם:

מצויינות מקצועית

לעו”ד יעקובוביץ ניסיון עשיר, מומחיות משפטית ומצוינות מקצועית, יצירתיות, תחכום ויכולות רטוריות מעולות, המשולבים עם מסירות ונחישות חסרת פשרות למען לקוחותיו. ההחלטות על גיבוש אסטרטגיה, טקטיקה ונקיטת הצעדים המשפטיים המתאימים, נסמכות על ראייה מדויקת של צרכיו ומאפייניו האישיים של כל לקוח, במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

תמיכה וליווי אישי ורגשי

אילן מעניק לכל לקוחה ולקוח את הליווי האופטימלי והמותאם להם אישית, ולקוחותיו נהנים גם מיכולותיו הרגשיות, הכלים הייעוציים, ההעצמה והתמיכה הרגשית שהוא מעניק.

תפיסת העולם של אילן היא שמשבר משפחתי יכול להיות מנוע לצמיחה אישית ומשפחתית, ובקשריו עם לקוחותיו הוא מביא לידי ביטוי תפיסת עולם זו.

בנוסף ליכולותיו המשפטיות הנרחבות, אילן הוא יועץ מומחה לענייני משפחה וככזה, הוא משלב את ההיבט הרגשי בשימוש בכלים הייעוציים העומדים לרשותו, במסגרת השירות המשפטי. שילוב ייחודי זה מעניק ללקוחות בתיקים רגישים אלה, לא רק הצלחה ותוצאות מיטביות מבחינה משפטית, אלא גם מנוף להעצמה ולצמיחה אישית.

אמינות ויושרה

בנושאים האישיים המטופלים במשרד, הנחת היסוד היא טובת הלקוחה או הלקוח. כל החלטה, שיקול, או פעולה נעשים על מנת לאפשר ולהבטיח את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוחות. הקשר שבין עו”ד יעקובוביץ ללקוחותיו מושתת על אמון ואמינות בלתי מתפשרים.

עו”ד אילן יעקובוביץ

family law attorney

עו”ד אילן יעקובוביץ עוסק שנים רבות בדיני משפחה וירושה, והינו בעל ידע וניסיון רב בייצוג וליווי בהליכי גירושין – הן בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים והן במשא ומתן ובהליכי גישור.

במהלך שנות עבודתו הרבות, צבר אילן ידע נרחב וניסיון עשיר בכל תחומי דיני המשפחה, לרבות סכסוכי גירושין על היבטיהם השונים, סכסוכי ירושה, סכסוכים עסקיים ותביעות נזיקין בין קרובי משפחה ועוד.

לעו”ד אילן יעקובוביץ ניסיון רב שנים בליטיגציה והופעה בבתי המשפט בישראל בתחום המשפחה, בתחום האזרחי-מסחרי ובתחומים נוספים.

תעודות והסמכות

  • חבר בלשכת עורכי הדין במדינת ניו יורק, ארה”ב.
  • בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות מאת המסלול האקדמי של המכללה למינהל.
  • בוגר תואר שני במשפטים (LL.M) בהצטיינות מאת אוניברסיטת תל אביב, עם התמחות במשפט מסחרי.
  • מגשר מוסמך ומנוסה, בוגר קורס גישור וקורס גישור משפחתי מטעם המכון להשתלמות של לשכת עורכי הדין. בוגר תוכנית התנסות מודרכת (פרקטיקום) בגישור.
  • בוגר תואר שני בלימודי משפחה (.M.A) בהצטיינות יתרה מאת המסלול האקדמי של המכללה למינהל, מוסמך ובעל תעודת “יועץ מומחה למשפחה”.
  •  בוגר השתלמויות מקצועיות רבות ומגוונות בתחום דיני המשפחה והירושה ובתחום המשפט האזרחי-מסחרי.
  • מאמן מוסמך בגישות שונות, לרבות בגישה קו-אקטיבית (Co-Active coaching) ב- CTI ו- “Extra Mile” ב- Humanication, בוגר תוכניות מובילות בצמיחה והתפתחות אישית של חברת Landmark, לרבות “המסלול לחיים” ותוכניות מנהיגות שונות.

שירותי המשרד

ייצוג בהליכי גירושין

עריכת צוואות וניהול סכסוכי ירושה

ניהול וייצוג בסכסוכים שונים בתחום המשפחה

עריכת הסכמים בתחום המשפחה

גישור, בוררות וייעוץ משפחתי

שירותים ייחודיים ובינלאומיים

ייצוג בהליכי גירושין

עריכת צוואות וניהול סכסוכי ירושה

ניהול וייצוג בסכסוכים שונים בתחום המשפחה

עריכת הסכמים בתחום המשפחה

גישור, בוררות וייעוץ משפחתי

שירותים ייחודיים ובינלאומיים

מעוניינים לקבל ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם