גישור, בוררות וייעוץ משפחתי

ייעוץ למתלבטים לגבי גירושין

ההחלטה על פרידה וגירושין היא מהמשמעותיות בחיי המשפחה וככזו, יש להתייחס אליה במלוא כובד הראש. לתהליך הגירושין השלכות מרחיקות לכת על כל אחד מבני הזוג, וכמובן שגם על הילדים המשותפים.

כדי להגיע להחלטה נכונה ומושכלת, וליישום שקול המתנהל באופן הגון ומיטיב עם שני הצדדים, מציע עו”ד אילן יעקובוביץ שירות ייחודי: ייעוץ למתלבטים לגבי גירושין. בתהליך זה משלב אילן במקצועיות, ברגישות ובקשב רב בין הידע המשפטי הנרחב והראייה הכוללת לבין הכלים וההכשרה כיועץ מומחה למשפחה (בעל תואר שני – .M.A בלימודי משפחה).

שירות ייחודי זה מאפשר ללקוחותיו של אילן המתלבטים לגבי גירושין, להחליט את ההחלטה הנכונה והמתאימה עבורם בשאלה האם להתגרש או לא, בשיקול דעת ותוך התחשבות בשיקולים ובאינטרסים השונים, בערכים ובתפיסת עולמם של הלקוחות. כל זאת תוך זמן קצר ובאופן המאפשר ללקוחת להיות שלמים עם החלטתם.

נשים וגברים המגיעים לפרשת דרכים ביחסיהם חשים לעיתים קרובות מבוכה ובלבול ומתלבטים כיצד להמשיך מנקודת השבר. ההחלטה אם להתגרש או לא היא מורכבת ומערבת שיקולים אישיים, רגשיים, משפחתיים, כלכליים ומשפטיים ועוד. צומת חיים זה עלול לעורר בלבול ושיתוק המונעים קבלת החלטה ומביאים לסבל מתמשך.

השירות הייחודי שמציע אילן, ייעוץ למתלבטים לגבי גירושין, מאפשר ללקוחות לקבל החלטה לכאן או לכאן ולהכריע בדילמה במהירות (תןך כמה פגישות), באופן החוסך זמן וסבל מיותר. השירות ניתן ליחידים – גברים או נשים (לא לזוגות), ברגישות מרבית ובדיסקרטיות מלאה.

גישור

תהליך גישור בין בני זוג מתגרשים או ידועים בציבור שנפרדים, הינו תהליך המאפשר הסדרה בהסכם של כל המחלוקות בנושאי הרכוש, חלוקת זמני השהות של הילדים, מזונות ועוד, תוך חיסכון זמן, כסף וסבל לצדדים. לאחר גיבוש ההסכמות, מנוסח הסכם משפטי אשר לאחר חתימתו מאושר בבית המשפט.

גישור הוא תהליך בו מסתייעים הצדדים במגשר על מנת לגבש הסכמות ביניהם לגבי הנושאים השנויים במחלוקת. למגשר אין סמכות לכפות על הצדדים דבר. להבדיל מהכרעה שיפוטית, גישור יכול לסייע לצדדים להגיע להסכמות יצירתיות הנותנות מענה לצרכים ולאינטרסים של שני הצדדים (“win-win”). כמו כן, בגישור ניתן מקום גם לרגשותיהם של הצדדים, לתקשורת ביניהם ולמערכת היחסים ביניהם, נושאים שבית המשפט אינו נדרש להם. לפיכך, לגישור יתרונות מובהקים במיוחד בתחום דיני המשפחה, בו מערכת היחסים בין הצדדים נמשכת שנים רבות גם לאחר הפרידה והגירושין, בשל קשר ההורות. גישור מסייע לצדדים להגיע לפתרון מוסכם למחלוקות ביניהם, בזמן הקצר ביותר, תוך מניעת משקעים ונזקים ותוך חסכון ברור בעלויות, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה רגשית. הליך הגישור הוא חסוי, כך שלא ניתן להביא את תוכנו בפני בית המשפט, במידה וההליך אינו מצליח והצדדים מנהלים הליכים משפטיים לאחר מכן.

בוררות

עו”ד אילן יעקובוביץ מקיים הליכי בוררות בסכסוכי רכוש בין בני זוג שמתגרשים, וכן בסכסוכים עסקיים ואחרים בין קרובי משפחה, בסכסוכי ירושה ובסכסוכים אחרים שאינם מתחום דיני המשפחה.

בוררות היא הליך אלטנרטיבי להכרעה בסכסוך על ידי בית המשפט. הצדדים לסכסוך מסמיכים את הבורר להכריע בסכסוך ביניהם, לאחר שמיעת טענותיהם. הבורר אינו מחוייב בכללים פרוצדורליים כמו בית המשפט, זמינותו לצדדים גבוהה והכרעתו ניתנת באופן מנומק ובהסתמך על הדין ועל טענות הצדדים וראיותיהם, תוך זמן קצר בהרבה מאשר הליך בבית המשפט. לפיכך, הליך הבוררות חוסך לצדדים עלויות רבות כגון זמן, עלויות רגשיות, הוצאות משפטיות ועוד. כמו כן, הליך הבוררות סודי וחסוי ואין לפרסם את תוכנו.

מעוניינים לקבל ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  שירותי המשרד

  ייצוג בהליכי גירושין

  עריכת צוואות וניהול סכסוכי ירושה

  ניהול וייצוג בסכסוכים שונים בתחום המשפחה

  עריכת הסכמים בתחום המשפחה

  גישור, בוררות וייעוץ משפחתי

  שירותים ייחודיים ובינלאומיים

  ייצוג בהליכי גירושין

  עריכת צוואות וניהול סכסוכי ירושה

  ניהול וייצוג בסכסוכים שונים בתחום המשפחה

  עריכת הסכמים בתחום המשפחה

  גישור, בוררות וייעוץ משפחתי

  שירותים ייחודיים ובינלאומיים