מספרים עלינו

עו”ד אילן יעקובוביץ טיפל בגירושין שלי, וטיפל גם בהמשך בכל מיני סכסוכים נלווים של אחרי הגירושין.
ברצוני להודות גם על המקצועיות וגם על הליווי הנפשי והמוראלי המתבקש מתהליך קשה של גירושין. אהבתי במיוחד את הכנות של ההכוונה על מה לבקש ומה כדאי להניח. על זה שלא ‘גרר’ אותי למלחמות מיותרות בדיעבד. על זה שידע להילחם למעני כנגד תביעות קנטרניות מהצד השני.
הרגשת הביטחון שהשרה עלי בדיונים ביודעי שאני בידיים בטוחות ואני באמת מאמין וסומך… תודה אילן על הכול… תודה רבה!

אילן היקר, אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור שלך בתיק הגירושין שלי.
ברור לי שהאופן המקצועי והאנושי והדרך המהירה שלך בטיפול בתיק חסכו ממני הרבה מאוד צער וכאב.
בזכותך אני מרגיש כעת פנוי להמשיך את חיי לאפיקים חדשים וחיוביים יותר. תודה רבה והרבה הערכה!

אילן שלום, דע לך שאני ממליצה עליך לכל מי שאני מכירה ששואל אותי לגבי עורך דין למשפחה.
טיפלת בתיק שלי החל מבית המשפט לענייני משפחה, עבור בבית המשפט המחוזי וכלה בבית המשפט העליון, כאשר בקשה לרשות ערעור של הצד השני נדחתה והביאה סוף מבורך להליכי גירושין ארוכים ומסובכים.
לא יודעת איך הייתי עוברת את כל זה בלי התמיכה והאוזן הקשבת שלך! תודה לך שחוץ מהייצוג המעולה והעבודה המסורה שלך, היית סבלן ובכל הליך והליך הסברת לי את ההליך ומה צפוי לקרות וענית בסבלנות לכל שאלותיי, גם אם שאלתי חלק מהן יותר מפעם אחת… במיוחד תודה על התוצאה – דחיית תביעות ודרישות הצד השני בכל הערכאות. ישר כוח!

אילן, אני לא אשכח את הפגישה הראשונה בינינו במשרדך, כאשר ראית כמה אני סובלת, מבולבלת וחסרת אונים.
אחרי שהקשבת לי ברוב קשב, שאלת אותי כמה שאלות פשוטות שהבהירו לי את הכיוון שיש ללכת בו. אני זוכרת ששאלת אותי מה הייתי אומרת לבת שלי אם היא הייתה באה אלי ומספרת לי סיפור כמו שלי, ואיך שמייד התחלתי לבכות. היה לי קשה אבל חיזקת אותי וידעתי שיש לי על מי לסמוך.
הדרך עד לסיום הליכי הגירושין הייתה ארוכה ולא פעם מייגעת, כמו שאתה ודאי זוכר. אבל היית לצידי לאורך כל הדרך ובסופה, השגת עבורי לא רק את כמעט כל מה שרציתי, אלא גם ובעיקר – את החופש שלי. תודה לך איש יקר! כן ירבו כמוך

מעוניינים לקבל ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם