יצוג משפטי וגישור בגירושין וענייני משפחה


054-4546844 phone-icon

להתגרש מהר ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר

זה מה שרציתי כשאני הייתי בתחילת תהליך הגירושין שלי. זה מה שאני יודע שרוצים הלקוחות שאותם אני מייצג בהליכי גירושין. הדרך היחודית שפיתחתי במהלך שנות נסיוני כעורך דין בתחום דיני המשפחה המטפל בתיקי גירושין, מושתתת על העקרון הזה. מהר הכוונה בזמן הקצר ביותר האפשרי. תוצאות הכוונה למה שחשוב לך שלומם ורווחתם של הילדים קודם כל, כמה כסף ורכוש ישאר לך, וכד׳

תחום העיסוק העיקרי שלי בו התמחתי משך שנים רבות הוא טיפול בהליכי גירושין וכל הנושאים הקשורים בכך תביעות גירושין, שלום בית וכתובה בבית הדין הרבני, ניהול הליכים בבתי המשפט לענייני משפחה בעניין משמורת ילדים והסדרי ראיה, מזונות ילדים ומזונות אישה, תביעות לחלוקת רכוש ותביעות כספיות ועוד (ניתן לקרוא עוד כאן באתר על השירותים השונים שהמשרד מספק).

בסרטון הבא אני מסביר עקרון חשוב שיסייע לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר בגירושין.

מהי הדרך שתשיג לך את התוצאות הטובות ביותר?

איך מתגרשים נכון? הדרך הטובה ביותר היא להגיע להסכם עם הצד השני. מנסיוני, ברוב המקרים ניתן להשיג תוצאות טובות יותר במשא ומתן והסכם מול הצד השני מאשר בפסק דין של בית המשפט וזה גם הרבה יותר חסכוני בעלויות. אך בשביל הסכם צריך שיתוף פעולה של הצד השני. במקרים רבים, שיתוף פעולה ענייני של הצד השני אינו קיים בתחילת הדרך. כמו כן, במקרים רבים חשוב לתפוס קודם את הסמכות של הערכאה העדיפה מבחינתנו (בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני) כך שאם לא יושג הסכם, הסכסוך יוכרע היכן שיש לנו יתרון

לכן חשוב לנסח תביעות ולהגיש אותן לבית המשפט שעדיף לנו. אך זאת יש לעשות בחוכמה מצד אחד להציג את הטענות הנכונות כך שאם לא תהיה הסכמה, נשיג את המקסימום בבית המשפט, אך מצד שני לשמר את האפשרות להידבר עם הצד השני ולנהל משא ומתן אחרי הגשת התביעות. לכן הניסוח של התביעות צריך להיות תקיף וענייני אך לא מתלהם, לא מכפיש ולא אגרסיבי יתר על המידה ושלא לצורך. מנסיוני, כאשר פועלים כך, במקרים רבים ניתן להגיע להסכם זמן קצר אחרי הגשת התביעות וגם אם לא מגיעים להסכם, התוצאה בסוף ההליך בבית המשפט טובה יותר

כדי לקבוע איזה תביעות להגיש, לאן להגיש אותן ואיך לנסח אותן, צריך קודם לקבוע אסטרטגיה כוללת לניהול הגירושין. את זה אני עושה לאחר פגישות הכנה מעמיקות עם לקוחותיי בהן אני לומד את הנסיבות הספציפיות של המקרה, את העובדות הרלבנטיות, את נקודות החוזק והחולשה של הלקוח ושל הצד השני וחשוב מכל את מה שחשוב ללקוח, מה הלקוח רוצה וצריך ומהן מטרותיו.

מיהו עורך הדין הטוב ביותר לגירושין?

מניסיוני, עורך דין גירושין טוב הוא עורך דין שיודע לקבוע אסטרטגיה נכונה להשגת המטרות שהוגדרו מראש על ידי הלקוח. עורך דין טוב צריך לדעת להלחם כשצריך, ולהתגמש כשצריך ובכל מקרה, תמיד לפעול בשיקול דעת ובאחריות. דרך זו, בה אני פועל, מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם כמביאה לתוצאות הטובות ביותר. כמובן שבדרך זו נזקי הגירושין מצטמצמים למינימום עבור כולם: הן הילדים והן ההורים, וכן בצורה כזו אפשר להמשיך ולשתף פעולה לטובת הילדים.

מנקודת ראותי, עורך דין גירושין אמור להיות כמובן מקצועי ומנוסה ויחד עם זאת להיות רגיש, מבין ומכיל. עו"ד לגירושין זה מישהו שמבלה איתך שעות רבות, לכן הוא חייב להיות לא רק איש מקצוע טוב, שנותן ייעוץ גירושין נכון, אלא גם מישהו קשוב ואמפטי לרגשות שלך. חשוב להרגיש איתו בנוח. להרגיש שאפשר לסמוך עליו ולספר לו הכל. עורך דין כזה יכוון אותך לתוצאות הטובות ביותר עבורך.

כעורך דין הנתקל בזוגות בתהליך הגירושין מידי יום, אני מודע לקשיים הנפשיים המתלווים לתהליך הגירושין. זאת בין היתר בגלל העובדה שגם אני גרוש בעצמי. לכן חשוב לי שלקוחותיי יקבלו את השירות המקצועי ברמה הגבוהה ביותר לצד ליווי צמוד, עם יחס אישי ואמפטי וזמינות מרבית לאורך כל הדרך.

מהם הדברים להם אני מחוייב כלפי לקוחותי?

לקוחותיי יודעים ש:

 • אנהל עבורם את הגירושין באופן מקצועי ואחראי.
 • אלחם ללא פשרות על הזכויות שלהם.
 • אהיה זמין ונגיש עבורם, אקשיב להם ואבין אותם ואעניק להם ליווי אישי ותומך לאורך כל הדרך.
 • אדאג לצמצם למינימום את הנזקים לילדים.
 • אפעל ככל יכולתי כדי שישיגו את המקסימום האפשרי מהדברים שהכי חשובים להם: בנושא משמורת והסדרי ראיה, מזונות, חלוקת הרכוש המשותף, ועוד.
 • יהיה להם את מה שדרוש כדי להבטיח את עתידם ולצאת לדרך חדשה בחיים.
 • הכי חשוב, הם יכולים להיות בטוחים שיש להם על מי לסמוך.

איך להתקדם עכשיו?

נתחיל בפגישת יעוץ אישית במשרדי. כל מקרה הוא יחודי, לכן בשלב ראשון, אקשיב לך ולמצבך היחודי וגם אנחה אותך כיצד לפעול בטווח הזמן המיידי.

בשלב שני נברר יחד מהן מטרותיך ומהי התוצאה הרצויה מבחינתך, כדי שאוכל לבנות ביחד איתך את האסטרטגיה המתאימה למקרה שלך. בשלב זה אוכל גם להעריך את הפעולות וההליכים שיש לנקוט בעניינך ואת עלות השירות.

בהמשך, אתן לך את כל המידע הנחוץ לגבי מה צפוי בהמשך התהליך:

 • איך מתנהלים מול הצד השני?
 • מה קורה בבית המשפט?
 • מהו המצב המשפטי שלך כרגע בנוגע למשמורת הילדים והסדרי ראיה זמניים?
 • איך מתקיימים בינתיים מבחינה כלכלית?
 • חשוב מאוד! בפגישה אתן לך הנחיות חשובות לגבי הצעדים שעליך לעשות
 • ואיזה צעדים מזיקים אסור לך לעשות בשום אופן!

אני מבטיח לך שבסופה של הפגישה תהיה לך תמונה ברורה של מצבך הנוכחי, של המצב הרצוי ושל הדרך מכאן לשם.

מנסיוני אני יודע שהפגישה תהיה בעלת ערך רב עבורך.

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר לתיאום פגישה כבר עכשיו – בטלפון 054-4546844 או על ידי מילוי הפרטים בטופס שלמטה כדי שאוכל ליצור איתך קשר.

 

לפגישת ייעוץ ראשונית
חייגו 054-4546844
או מלאו את הטופס: