יצוג משפטי וגישור בגירושין וענייני משפחה


054-4546844 phone-icon

מאמרים

האם יש סיכוי לאהבה בלילות הקרים?

השבוע חל יום האהבה. זוגות יצאו להם לעיר הגדולה לחגוג את אהבתם, או שנשארו לחגוג בבית. ואני חשבתי על כל אותם נשים וגברים שיושבים באותו ערב בבית ולא חוגגים. חשבתי על כל אותם בודדים ובודדות שהמילה ״אהבה״ מעוררת בהם תחושה של החמצה, מכיוון שהיא איננה נוכחת בחייהם.

אם חשבתם שאני מתכוון לאנשים שגרים לבד, שאין להם זוגיות, לרווקים ורווקות, טעיתם. אני מתכוון דווקא לנשואים ולנשואות, שיש בן או בת זוג שם לצידם, אבל שיודעים שזה לא זה, שרע להם, שהקשר לא טוב. אין בדידות קשה יותר מזו של מי שלכאורה נמצא ביחד עם בן או בת זוג, אך עדיין מרגיש לבד. לפחות לאלה שבאמת לבד, יש תקווה – אולי מחר הם ימצאו אהבה. אך למי שכבר נשוי ולכאורה כבר אמורה להיות לו אהבה אבל אין לו, יש תחושה של ייאוש.

קרא עוד…

 

האבהות המתעוררת – מה קורה לאבות שמתגרשים?

לפני שנים, כאשר הילדים שלי היו קטנים, היתה "חלוקת עבודה" ביני לבין אשתי דאז – היו ימים בהם היא היתה יוצאת מוקדם מהעבודה כדי לאסוף אותם מהגן והיו ימים אחרים בהם אני הייתי עושה זאת. באחד מאותם ימים, יצאתי מהעבודה בשעה ארבע אחר הצהריים כדי להספיק להגיע לגן בארבע וחצי לאסוף את הילדים. במעלית למטה, פגשתי עורך דין אחר שהכרתי שעובד באותו מגדל משרדים. הוא הסתכל בשעון ושאל אותי בתמיהה: "כל כך מוקדם אתה מסיים לעבוד?". עניתי לו: "היום זה יום שלי עם הילדים". לכך הוא השיב מייד: "לא ידעתי שאתה גרוש!". אז זהו, שלא הייתי.

קרא עוד…

 

לפגישת ייעוץ ראשונית
חייגו 054-4546844
או מלאו את הטופס: