יצוג משפטי וגישור בגירושין וענייני משפחה


054-4546844 phone-icon

אודות עורך דין אילן יעקובוביץ

מי אני

שמי אילן יעקובוביץ ואני עורך דין מומחה בתחום דיני המשפחה והירושה ובמשפט אזרחי – מסחרי ובעל ניסיון של מעל 16 שנה (מאז שנת 1998). עיקר עבודתי הוא ביצוג מתגרשים בהליכי גירושין, נושא הקרוב לליבי בהיותי בעצמי גרוש ואב לשני ילדים.

ההכשרה שלי

אני בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות (המכללה למינהל) וכן תואר שני במשפטים (LL.M) עם התמחות במשפט מסחרי, גם כן בהצטיינות (אוניברסיטת תל אביב) וכן בוגר השתלמויות מקצועיות רבות ומגוונות בתחום דיני המשפחה והירושה ובתחום המשפט האזרחי-מסחרי. בנוסף להיותי עורך דין, אני גם מגשר מוסמך ומנוסה, בוגר קורס גישור וקורס גישור משפחתי של המכון להשתלמות של לשכת עורכי דין וכן בוגר תוכנית התנסות מודרכת (פרקטיקום) בגישור.

פרט לעיסוקי בעריכת דין ובגישור, אני גם מאמן מוסמך (משנת 2007) ובעל ניסיון רב. כמאמן, השתתפתי בסדנאות שונות והייתי מעורב במסגרות שונות בתהליכי העצמה וסיוע למימוש עצמי והשגת יעדים של מתאמנים רבים ובפרט של אנשים בהליכי גירושין.

הניסיון שלי

אני עורך דין מומחה ביצוג ובליווי נשים וגברים בהליכי גירושין, הן ביצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים והן במשא ומתן ובהליכי גישור. במהלך שנות עבודתי צברתי מומחיות רבה ביצוג ובטיפול משפטי במגוון סכסוכים במשפחה, לרבות סכסוכי ירושה, סכסוכים עסקיים ותביעות נזיקין בין קרובי משפחה וכן ניסיון רב שנים בליטיגציה (התדיינות משפטית) והופעה בפני בתי המשפט בישראל בתחום המשפחה, בתחום האזרחי – מסחרי ובתחומים נוספים.

צברתי ניסיון רב בניהול משא ומתן ובעריכת הסכמים שונים בתחום המשפחה, כגון הסכמי גירושין, הסכמי ממון בין בני זוג, הסכמי הורות, הסכמי חיים משותפים (ידועים בציבור) וכן בתחומי המקרקעין ונושאים מסחריים שונים.

באופן אישי

כאמור, אני גרוש ואב לשני ילדים. התגרשתי לפני כ- 8 שנים כשילדי היו קטנים. לכן הכאבים והדאגות של מתגרשים מוכרים לי באופן אישי. מהגירושין שלי למדתי את מלאכת האיזון העדינה בין הצרכים שלי לבין הצרכים של ילדי, בין האינטרסים שלי מבחינה כלכלית ומבחינה רגשית, לבין אלו של גרושתי ובין הצורך לשמור על זכויותי אך גם לשמור מרקם היחסים במשפחה לטובת הילדים.

השירות שלי

אני מעניק ללקוחותי יצוג משפטי מקיף וכולל בכל ההיבטים של הגירושין ומשלב בעבודתי כעורך דין מומחה בדיני משפחה וכמגשר, את הידע המשפטי ונסיוני המקצועי יחד עם יכולותי כמאמן וכמגשר על מנת לסייע ללקוחותי להבין מה חשוב להם, מה נכון עבורם ועל מנת לפעול למען האינטרסים של לקוחותי במובן הרחב ביותר, הן מבחינה משפטית והן מבחינה כלכלית, משפחתית ורגשית ולהשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותי.

ה- "אני מאמין" שלי

אני יודע מה עובר על אנשים שמתגרשים ולמה הם זקוקים, הן לאור נסיוני האישי והן לאור עבודתי המגוונת עם מתגרשים רבים משך שנים. חשוב לי במיוחד החיבור האישי בינינו והתקשורת בגובה העינים. חשוב לי שלקוחותי ירגישו שהם בידיים טובות ושיש להם עם מי לדבר ועל מי לסמוך.

 

לפגישת ייעוץ ראשונית
חייגו 054-4546844
או מלאו את הטופס: